Hizmetler

Anasayfa / Hizmetler

Rüzgar Kesme Filesi

Rüzgar Kesme Filesi Sıklık ve Renk Seçenekleri ile Daha Dekoratif ve Etkili Şekilde Kullanılmaktadır. Rüzgarın Yıkıcı Etkisini Azaltmak için Rüzgar Kesme Filesini Bahçe Çitlerine Uygulayabilirsiniz.

Halı Saha Üstü File

Ankara Halı Saha Üstü File ile sadece topların kaçmasını engellemeyecek aynı zamanda tüm oyun alanlarında da tam koruma ve güvenlik sağlayacaksınız.

Merdiven Filesi

istenilen ölçülerde üretilebilen ve olası düşmelerde can kayıplarını en aza indiren Ankara Merdiven Filelerine Ankara File ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

Oyun Parkı Filesi

Ankara File firmamız çocuklarımızın oyun alanlarında ve parklarda güvenle oynamaları için oyun parkı güvenlik filesi hizmetini sizlere sunmaktadır.

Raf Emniyet Filesi

Depolarınızda bulunan malzemelerin ve kolilerin güvenliğini sağlamak için kullanılan Ankara Raf Emniyet Filesi, Ankara File tarafından Türkiye'nin her tarafına ulaştırılmaktadır.

Çocuk Güvenlik Filesi

Çocuklarımızın evlerimizde, yaşam alanlarımızda, balkon ve teraslarımızda güvenlik içerisinde oynamaları için özel olarak tasarlanan Ankara çocuk güvenlik filesi ile hayatınız kolaylaşacak.

İskele Filesi

Ankara File, yüksekte çalışan personellerin güvenliği sağlamak amacı ile oldukça sağlam ürettiği Ankara İskele Filesi ürünü ile sektöründe öncü firmalardan biridir.

Dış Cephe Filesi

Ankara Dış Cephe Filesi hem kanuni açıdan hem de güvenlik açısından işçilerimizin güvenliğini sağlamak amacı ile inşaat alanlarında sıkça tercih edilen bir üründür.

Kale Filesi

20 yılı aşkın süredir Ankara File olarak Türkiye'nin hemen her yerine gerek profesyonel gerekse yerel halı sahaların kale filelerini en kaliteli şekilde üretiyoruz.

Dolu Koruma Filesi

Özellikle çiftçilerin çokça tercih ettiği bir ürün olan Ankara Dolu Koruma Filesi diğer filelerden farklı olarak hem doluyu geçirmeyecek hem de bitkilerin ihtiyacı olan güneş ışınlarını ve nemi geçirecek özelliklerde olmalıdır.

Kar Emniyet Filesi

Ülkemizde kar turizminin oldukça popüler olmasının sonucu olarak kayak alanlarının dik yamaçlarına kurulan Ankara kar emniyet filesi ürünleri ile güven içinde eğlencenize devam edebilirsiniz.

Emniyet Filesi

Ankara File olarak çok önemsediğimiz yüksekte çalışan personellerimizin güvenliği konusunda üretmiş olduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı Ankara emniyet filesi ürünlerimiz ile can kayıplarının önüne geçiyoruz.

Koruma Filesi

Ankara File tarafından üretilen, can ve mal kayıplarının önüne geçmek için kullanılan Ankara Koruma Filesi ürünlerimiz ile Ankara'nın her yerine hizmet vermekteyiz.

Evcil Hayvan Filesi

Evinizde bulunan balkon, bahçe, pencere gibi alanların evcil hayvanlarınız için risk oluşturmaması için sizlere özel olarak Ankara Evcil Hayvan Filesi üretiyoruz.

Kuş Filesi

En çok kullanılan file türlerinden biri olan Ankara kuş filesi tarım alanlarından fabrikalara, evlerden barınaklara kadar her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Galeri Boşluğu Filesi

Can ve mal kayıplarının en aza indirilmesinde sıklıkla kullanılan Ankara Galeri Boşluğu Filesi ürünlerine en uygun fiyat garantisi ile Ankara File ile ulaşabilirsiniz.

Kuşkonmaz Filesi

Tarım alanlarının ve yetiştirilen ürünlerin kuşlar tarafından tahrip edilmemesi amacı ile kullanılan Ankara Kuşkonmaz Filesine en yakın Ankara File'den ulaşabilirsiniz.

Gölgeleme Filesi

Meyve, sebze ve bitkilerin aşırı sıcaklarda güneş ışınlarından zarar görmemeleri amacı ile özel olarak tasarlanmış olan Ankara Gölgeleme Filesi olası zararlarınızı önleyecektir.

Güvenlik Filesi

Yasal bir zorunluluk olarak yasalarımızda yerini alan Ankara Güvenlik Filesi can ve mal kayıplarının önlenmesi adına kullanılan en önemli ürünlerden biridir.

Asansör Boşluğu Filesi

Asansör boşluğunda yaşanan kazaların ve can kayıplarının oldukça yüksek olduğu ülkemizde Ankara File olarak en uygun fiyatlı ve kaliteli Ankara Asansör boşluğu filesi üretimi yapıyoruz.

Halı Saha Filesi

Estetik görünümünden ziyade aynı zamanda topların kaçmasını da önlemek amacı ile üretilen Ankara Halı Saha Filesi, halı sahaların yanlarından tavanına kadar istediğiniz her alanda kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Balkon Filesi

Ankara Balkon Filesi, özellikle yaz aylarında sıkça kullandığımız balkonlarımızda talihsiz kazaların yaşanmaması ve dışarıdan olumsuz ögelerin evimize girmemesi adına tasarlanmış mükemmel bir üründür.

Havuz Güvenlik Filesi

Ankara File olarak atıl ya da kullanılmayan havuzların kirlenmemesi ve trajik kazalar sonucu can kayıplarının olmaması adına Ankara Havuz Güvenlik Filesi üretimi yapıyoruz.

Bina Güvenlik Filesi

Yüksekte çalışma yönetmeliği ve TS EN 1263 standartları gereğince üretilen Ankara Bina Güvenliği Filesi ile hem çalışanlarınızı hem de işinizi garanti altına alın, işinizi şansa bırakmayın.

Okul Filesi

Çocuklarımızın zamanının büyük çoğunluğunu geçirdiği yerler olan okulların, çocuklarımızın güvenliğini sağlamaları açısından üretilen Ankara Okul Filesi en uygun fiyat garantisi ile Ankara Filede.

Teras Kapatma Filesi

Ankara File ayrıcalığı ile yüksek mukavemetli ve uygun fiyatlı Ankara teras kapatma filesine bir tık ile sahip olmak istemez misiniz?