Ankara Balkon Filesi

Anasayfa / Ankara Balkon Filesi

Balkon filesi, özellikle üst katlarda oturan ve küçük çocuğu olan aileler tarafından oldukça tercih edilen güvenlik filesi çeşitlerinden biridir. Çocukların balkondan aşağı sarkmalarını önlemek amacıyla özel olarak hazırlanmışladır. Balkon filesi ayrıca yabani kuş, kedi gibi hayvanlarından balkonunuza dadanmasını önlemektedir.

Balkon filesinin bir çok renk çeşidi ve istenilen her ebatta boyutu bulunmaktadır. Evinizin, yada balkonunuzun rengine uygun güvenlik filesi ile tasarım açısından bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Hem kendi çocuğunuz, hem evinize misafirliğe gelen ziyaretçilerinizin çocuklarının güvenliği açısından oldukça önemlidir. Düşmelere ve balkondan sarkmalara karşı alınacak büyük bir tedbirdir. Ayrıca, kedi / köpek gibi evcil hayvanlarınızında balkondan atlamasını engellemiş olursunuz.

Balkonlarda en büyük problemlerden birisi de sürekli olarak balkonunuza konan ve zarar veren kuşlardır. Güvenlik filesi ile kuşların balkonuza girmesini engellemiş olursunuz. Filenin içeriği plastik içermemeli ve insan sağlığına olumsuz etki edecek madde ve bileşenleri de içinde barındırmamalı. Alacağınız filenin birinci sınıf kalitede üretildiğinden emin olup, ondan sonra almalısınız. Ne de olsa aileniz ve geleceğinizin güvenliği söz konusu.

Balkon Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.