Ankara Çocuk Güvenlik Filesi

Anasayfa / Ankara Çocuk Güvenlik Filesi

Çocuk güvenlik filesi özellikle balkonlarda kullanılmasına rağmen ayrıca, teras ve çatı katı gibi yüksekten düşme ihtimali bulunan tüm alanlarda uygulanmaktadır. Özellikle yüksek katlı dairelerde oturanlar için büyük önem arz etmektedir. Zira, küçük çocukların balkondan sarkması, yada kaza eseri balkondan düşme ihtimalinin olması acı verici olaylara sebebiyet vermektedir.

Hem kendi çocuklarınızın güvenliği, hemde ileride yaşanabilecek olası tehlikelerin önüne geçmek adına çocuk güvenlik filesi oldukça önemlidir. Kullandığımız malzemeler dünya standartlarında olup, en kaliteli işçilik ile hazırlanmaktadır.

Çocuk güvenlik filesi, çocuklarınızın balkondan düşme ihtimalini ortadan kaldırdığı gibi ayrıca, kedi, kuş, köpek gibi hayvanlarından balkonunuza girmesini engellemektedir.

Çocuk Güvenlik Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.