Ankara Gölgeleme Filesi

Anasayfa / Ankara Gölgeleme Filesi

Gölgeleme filesi özellikle, tarım alanları ve seralarda kullanılmaktadır. Yazın aşırı güneş sıcaklıklarında sebze, meyve gibi ürünlerin fazla sıcaklardan etkilenmemesini önlemek amacıyla üretilmekte ve kullanılmaktadır. UV katkısı, özel hammadde bileşimi ve dokuma özelliği ile dayanıklı olup, uzun yıllar kullanılabilir, ekonomiktir.

Bahçeniz, terasınız ister küçük, isterse çok büyük olsun tüm araziler için uygun boy ve ebatta gölgeleme filesi seçeneklerimiz bulunmaktadır. 20 yıla aşkın süredir gölgeleme filesi üretiminde hizmet veren firmamız, kurulum esnasında da profesyonel ekibi ile sizlere destek olmaktadır.

Gölgeleme Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.