Ankara Galeri Boşluğu Filesi

Anasayfa / Ankara Galeri Boşluğu Filesi

Galeri boşluğu filesi özellikle inşaat halindeki binalarda yada iç dekorasyonu devam eden inşaat alanlarında, hem çalışanların hemde çevreden geçmekte olanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan güvenlik filesi çeşitlerindendir. Kullanılması kanun açısından zorunludur.

İleride oluşabilecek tüm aksiliklerin önüne geçmek, can ve mal kaybını önlemek için kullanılması büyük önem arz etmektedir. Bu tarz galeri boşlukları kapatılmadığı taktirde can kayıpları yaşanabilmektedir. İşçilerimizin ve ya diğer türü risklerin önüne geçebilmek için galeri boşluklarını, galeri boşluğu filesiyle kapatmalısınız.

Galeri boşluğu filelerinin en ve boy ölçülerini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz, ayrıca kullanılacak alanın tasarımına göre birçok renk seçenekleride bulunmaktadır. Düğümlü ve dar delikli özelliklerinin yanı sıra en kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Galeri Boşluğu Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.