Ankara Kale Filesi

Anasayfa / Ankara Kale Filesi

Ankara file olarak, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kale filesi gönderimi yapmaktayız. 20 seneyi aşkın süredir kale filesi üretiminde yer alan firmamız, daima en kalite ürünleri üretmek adına hizmet vermektedir. Gerek profesyonel sahalar, gerek halı sahalarda ve küçük kalelerde kullanılmak üzere kale filesi çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Kaliteli Kale Filesi

Tüm kale filelerimiz en yüksek kalitede, sağlam ve özel olarak üretilmektedir. Kalefilesi üretiminde kullanılan tüm iplikler oldukça sağlam olup, tüm top darbelerine karşı üst düzeyde dayanıklıdır. Ankara file ailesi olarak tüm kale filesi çeşitlerinin dayanıklı ve esnek olması tarafımızca kontrol edilmektedir. Kale fileleri için polipropilen iplikler kullanılmaktadır.

Belirli boyutlarda fileler için uzman ekibimiz tüm desteği sağlamaktadır. Kullandığımız iplikler ve filelerin örülme şekli için bize dire başvuru yapın ve tüm detayları hemen görün. Ankara file sitemize hemen erişim sağlayın. Üretimlerimiz için bizi resmi sitemizden takip edebilirsiniz.

Kale Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.