Ankara Kuşkonmaz Filesi

Anasayfa / Ankara Kuşkonmaz Filesi

Tarım alanlarında ve seralarda, ürüne en çok zarar veren canlılar arasında kuşlar yer almaktadır. Doğanın bu güzel canlıları her ne kadar beslenme içgüdüsü ile ürünleri yiyor olsada, sürü halinde gezen kuşlar büyük tahribatlara yol açabilmektedir. Bu kapsamda onların beslenmesi önemli olduğu kadar tarım alanlarına bıraktıkları tahribatta büyük önem taşır. Bu alanlarda kuşlardan koruma önlemi alınır bu önlemlerden en çok tercih edileni Kuş konmaz fileleridir.

Kuşkonmaz fileleri, kullanıldığı alanlarda ürünlerin üstüne örtülerek hem kuşlardan, hemde gölgeleme özelliği sayesinde aşırı sıcaklardan korunmasına kalkan olur.

Kuş filesi aynı zamanda balkonlarımızda da kullanılabilmektedir. Yumurtalarını bırakmak ve büyütmek için güvenli yer arayan kuşlar sık sık balkonlarımızı tercih etmektedir. Bu nedenle balkonlarımızda kuşlardan koruma ihtiyacı duyduğumuz anlar vardır. Bu konu dada en büyük yardımcımız kuş fileleridir. İstenilen ölçülerde firmamız tarafından size özel üretilen ürünlerimiz sertifikalı olarak sizlere teslim edilir. Kuş filesi fiyatı için firmamıza telefon ile ve web sitemizden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kuşkonmaz Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.