Ankara Merdiven Filesi

Anasayfa / Ankara Merdiven Filesi

Merdiven filesi yada merdiven boşluğu filesi, günlük hayatımızda oldukça karşılaştığımız, güvenlik filesi çeşitlerinden bir tanesidir. Olası düşmelerde can kaybını yada sakatlıklar yaşanmasını engelemmek amacıyla, merdiven boşluklarını koruyacak şekilde özel olarak üretilmektedirler. Merdiven boşluğu filesi çatı katından başlayarak yapının zeminine kadar merdiven korkuluklarına paralel olarak demir kancalar ile kurulumu sağlanmaktadır.

Merdiven boşluğu filesi istenilen boyutta göz aralığı ve ebatlarda sizlere özel olarak fabrikamızda üretilir. Filede kullanılan ipliğin sağlamlık derecesinin yüksek olması ve nem tutmama özelliği sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur. Merdiven boşluğu filelerimiz sizlere teslim edilmeden önce dayanıklılık testlerinden geçmektedir. Testi geçen merdiven boşluğu filelerimiz sağlamlık sertifikaları ile birlikte size teslim edilmektedir.

Merdiven Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.