Ankara Okul Filesi

Anasayfa / Ankara Okul Filesi

Ankara Okul Filesi Nedir?

Çocuklarımızı gözümüz arkada kalmadan, güvende olduklarını düşünerek okula göndeririz. Tıpkı evde olduğu gibi ya da hayatın içinde olduğu gibi okullarda da çocuklarımız için tehlikeler her daim bulunmaktadır. Özellikle her yaştan çocuğun bulunduğu okullarda ve teneffüs aralarında fazla hareketliliğin olması kazaları da beraberinde getirebilmektedir. İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmeliğine göre her okulda güvenlik ve koruma filesi bulunması zorunludur. Peki, Ankara okul filesi nedir? Okul filesi, öğrencilerin hareket alanlarını kısıtlamadan tavandan tabana kadar tünel sistem ile merdiven ve bina boşluklarının kapatılmasını sağlayan filelerdir. Kazaların önüne geçmek ve koruma sağlamak amaçlı kullanılan Ankara okul filesi kreşlerden, okullara hatta üniversitelerde bile sıkça tercih edilen bir güvenlik sistemi olmuştur.

Ankara Okul Filesi Özellikleri Nelerdir?

Okul filelerinin birbirinden farklı özelliklerde çeşitleri bulunmaktadır. Genel itibari ile okul fileleri müşterilerin istekleri doğrultusunda değişebilmektedir. Ankara File olarak okul filesi üretiminde ham madde olarak tamamen polyamid kullanmaktayız. File aralıkları ihtiyaca göre 4mm, 12mm ya da 100mm olarak üretilebilmektedir. Üretmiş olduğumuz okul fileleri hem yatay hem de dikey kullanıma uygun olup, yatay olarak kullanılacak okul filelerimizde 6mm ip kalınlığı 100mm göz aralığı kullanılması İSG tarafından zorunlu tutulmuştur.  Dikey okul filelerinde ise bu ölçüler ihtiyaca göre 4mm ile 10mm arasında değişmektedir. Anaokulu ya da kreş gibi kurumlarda 4mm tercih edilmesini önermekteyiz. Bu ölçüler öğrencilerin tırmanma gibi tehlikeli eylemleri gerçekleştirmelerini engelleyecektir.

Ankara Okul Filesi Fiyatları 2021

Ankara Okul Filesi Fiyatları 2021 hakkında teklif almak istediğinizde karşınıza birbirinden farklı sonuçlar çıkacaktır. Özellikle birçok üretici firmanın bulunması bu durumun tetikleyici olmuştur. Ankara File firmamız hem üretici hem de satıcı firma olarak Ankara okul filesi fiyatlarında en uygun fiyat tekliflerini sizler için sunmaktadır. Uygun fiyat garantisi kapsamında asla ürünlerimizin kalitelerinden ödün vermemekte ve yüksek mukavemetli ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Okul filelerimiz genellikle düğüm el dokuması olup, file yapılacak yerin ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. file üretiminde kullandığımız hammadde yüksek kaliteli olup filelerimizin kesme gibi eylemler haricinde 10 yıl kullanım ömrü bulunmaktadır.