Ankara Halı Saha Filesi

Anasayfa / Ankara Halı Saha Filesi

Halı saha filesi kullanım açısından bir çok özelliğe sahiptir. Dayanıklılık açısından en kaliteli malzemelerden üretildiği gibi, uv katkılı polyamid ipten yapılmalıdır. Bunu sebebi yaz sıcağından, kar ve yağmurdan zarar görmesini engellemek içindir.

Halı saha filesinden önemli olan bir diğer etken ise estetik olmasıdır. Zira, kullanılan renk ve uygulanışı itibari ile de göze hoş gelmesi gerekmektedir. Halı saha filesi, halı sahanın çevresini komple dolandığı gibi, üstten top kaçmasını engellemek amacıyla tavan filesi olarak da birleştirme yapılmaktadır.

Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde 20 yıla aşkın süredir halı saha filesi üretimi ve montajı yapan firmamız alanında uzman ekibi ile sizlere destek olmaktadır. Bu kapsamda sizlerde Türkiye’nin neresinde olursanız olun bir telefonla halı saha filesi siparişi verebilirsiniz.

Halı Saha Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.