Ankara Güvenlik Filesi

Anasayfa / Ankara Güvenlik Filesi

Ankara File olarak, sizlere en ekonomik ve en kaliteli file ürünleri sunmaktayız. Bu kapsamda 20 yıllık deneyim sahibi olan firmamız, alanında uzman ve deneyimli ekibi ile de Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

İnşaat halindeki firmalarda kullanılması zorunlu olan güvenlik filesi, dış cephe filei, merdiven boşlukları filesi, asansör boşlukları filesi, dış cephe filesi gibi birçok çeşidi barındırmaktadır. Yüksekten düşmeleri ve yaralanmaları engelleyecek olan file sistemleri, can ve mal güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Ürünlerimiz mukavemeti yüksek poliamid malzemelerden üretilmektedir. Kullanılan ipler 8mm kalındığındadır. Bu ağ türü genelde sanayi binaları, köprüler, viyadükler, inşaat işlerinin üst geçişi gibi alanlara yerleştirilir. Apartman boşlukları,okul merdivenleri ,ev balkon gibi yerlerde kullanılır.

Güvenlik Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.