Ankara Raf Emniyet Filesi

Anasayfa / Ankara Raf Emniyet Filesi

Depolarda bulunan raflardan kolilerin düşmesini ve doğabilecek zararları engellemek amacıyla ürettiğimiz filelerdir.Yüksek mukavemetlidir.%100 naylon iplerden itina ile üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. File ip kalınlığı raflarda bulunan kolilerin ağırlığına göre 3 mm ,4 mm,5mm,6mm olarak üretilmektedir. File gözenek aralıkları ise 4 cm ,10 cm 12 cm ,15 cm olarak değişikliğindedir.

Raf Emniyet Filesi Özellikleri

Emniyet ve raf fileleri market tadilatları yada rafların montajları esnasında gerek duyulan, yönetmelik içeriğine uygun şekilde imalatı yapılması gereken üründür. Emniyet amaçlı kullanılan raf emniyet filesi tarafınızdan gelecek olan talepler doğrultusunda keşif, imalat ve montaj aşamaları ile başarılı bir şekilde son bulur. Güvenlik ağı ürünlerimiz kaliteli 1 sınıf TSE belgelidir. TSE standartlarına göre üretilir. Kullanıcı dostudur. Kolay pratik kullanımlı görünüşü ve yapısı itibariyle çalışma alanına uyum sağlar. 1263-1 1263-2 Güvenlik ağı standartlarına uygun olarak kurulumu ve montajı yapılır. Çeşitli renk ve ebatlarda üretim yapılabilir.

Raf Emniyet Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.