Ankara Bina Güvenlik Filesi

Anasayfa / Ankara Bina Güvenlik Filesi

Sektörde 20 yıllık bilgi ve birikimle hizmet veren firmamız, bina güvenlik filesi imalatında da yüksek kalitede ürün sunmaktadır. Yüksekte çalışma yönetmeliği ve TS EN 1263 standartları gözetilerek üretilen iş güvenliği ekipmanlarımız ile hem çalışanlarınızı hem de işinizi güvence altına alın, işinizi şansa bırakmayın!

Bina Güvenlik Filesi, özellikle inşaat halindeki binalarda, hem çalışanların hemde çalışma esnasında bina yakınından geçen insanların zarar görmemesi için büyük önem arz etmektedir. İleride yaşanabilecek olası kazaların önüne geçmek için kullanılması zorunludur.

İnşaat güvenlik filesi fiyatları ve montajı, yaşam hattı, güvenlik ağı fiyatları, balkon güvenlik filesi fiyatı, halı saha üst filesi fiyatları, korkuluk ve merdiven güvenlik filesi fiyatları & uygulamalarını Türkiye’nin her yerinde yapmaktayız.

Bina Güvenlik Filesisatış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.