Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

ANKARA FİLE

Ankara File, sektörde 20 yıla aşkın sürede edindiği birikim ve deneyimle büyük işler başararak, hizmet sunduğu her alanda iş sağlığını ve güvenliğini her zaman en üst düzeyde tutmaktadır, daima yenilikçi, rasyonel ve insan odaklı bir anlayışla hayata dokunan çözümler üretmektedir.

Güvenlik Filesi, Balkon Filesi, Bina Güvenlik Filesi, Çocuk Güvenlik Filesi, Dış Cephe Filesi, Emniyet Filesi, Evcil Hayvan Filesi, Halı Saha Filesi, Hayvan Yakalama Filesi, İskele Filesi, Kale Filesi, Kuş Filesi, Kuşkonmaz Filesi, Merdiven Filesi,Tenis Filesi, Voleybol Filesi gibi birçok filenin imalat ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Ankara File şu anda en batıdan en doğuya kadar geniş kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde inşaat ve file montajı yapabilmektedir. Her konuda uzman ekiplerimiz deneyimlerini işlerine yansıtmaktadırlar. Sentetik çim halı ekiplerimiz, güvenlik ağı montaj ekiplerimiz, diğer spor zeminleri ekiplerimiz, çelik konstrüksiyon ekiplerimiz ve branda montaj ekibimiz uzmanlık alanlarına göre şantiyelerde yerini almaktadır.

Teknik ve donanım yetkinliğine, gerekli bilgi düzeyine sahip olmanın avantajıyla güven uyandıran bir marka olma yolunda istikrarlı adımlarla ilerlerken, iş güvenliğinde üstlendiğimiz hayati rolün gereklerini de başarıyla gerçekleştiriyoruz. İş güvenliği mevzuatına göre yasal bir zorunluluk olan ve kazaları önlemede büyük önem taşıyan iş güvenlik ağlarımızla fonksiyonel çözümler sunuyor, hayati tehditlerin önüne geçiyoruz.

Ankara File olarak böylesine ciddiyet ve hassasiyet gerektiren bir alanda, kusursuzluğu hedef alarak sıfır hata prensibiyle çalışmaya tüm çabamızla gayret gösteriyoruz