Ankara Kar Emniyet Filesi

Anasayfa / Ankara Kar Emniyet Filesi

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kış aylarının en vazgeçilmez eğlencesi olan kayak yapmak ne kadar eğlenceli olsa da tehlikeli durumlara da yol açabilmektedir.

Ankara file olarak, bu tür aksiliklerin yaşanmaması adına kayak alanlarını kar emniyet filesi ile hem içerden hemde dışardan koruma altına almaktayız. Kayak alanının da gönül rahatlığı ile eğlenen tatilcilerin, olası alan dışına çıkmalarını önlemek adına, hem bariyer hemde hız düşürü özelliği ile oldukça önem arz etmektedir. Aynı zamanda daima temiz ve yabancı cisimlerden uzak tutulması gereken alanları koruma görevi üstleneceğinden, kayak alanına dışarıdan, yabanı ve evcil hayvan, çöp malzemeleri vb.. girmesine engel olmaktadır.

Kar emniyet filesi kayak yapılan alan ile yapılamayacak olan ağaçlıklı bölgelerin ayrılmasında ve ya çok dik yamaçların, uçurumların olduğunu insanlara belirtmek ve dikkatlerini çekerek o bölgelere girmemelerini göstermek amaçlı kullanılır. Bu emniyet fileleri aşıldıkları takdir de olası kayıp, donma vakaları hatta can kaybına yol açabilecek kazalara neden olur.

Kar Emniyet Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.