Ankara Koruma Filesi

Anasayfa / Ankara Koruma Filesi

Koruma filesi, genellikle can ve mal güvenliğini korumak amacıyla üretilen ve kullanılan filelerdir. Bina inşaat alanlarının çevre peyzajına uyumunun sağlanması ve güvenliğinin artırılmasına yönelik olarak tasarlanmıştır. Özel hammadde bileşimi ve dokuma özelliği ile dayanıklı olup, uzun yıllar kullanılabilir, ekonomiktir.

Koruma filesi, yapım yada tadilat aşamasındaki binalarda oluşan kir ve tozların dışarı yayılmasına engel olur. İnşaatın yapım aşamasındaki kaba görüntüsü gizleyerek görüntü kirliliğini engeller. Olası bir şekilde inşaattan düşen parçaların çevredekilere zarar vermesini engeller. İnşaat çalışanlarının daha güvenli, serin ve rahat bir ortamda çalışmalarını sağlar.

Koruma Filesi satış ve montajı yaptığımız bölgeler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Çayyolu, Eryaman, Fatih, Batıkent, Ulus, Kızılay. 7/24 bizlere +90 541 861 02 87 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.