Şeffaf Kedi Filesi

Anasayfa / Şeffaf Kedi Filesi

Şeffaf Kedi Filesi

İnsan ve hayvan ilişkilerinin bir hayli yoğun olduğu şu zamanlarda, kedi yetiştirmek bir hayli popüler gruplar arasına girdi. Tabii bu da yetiştirmek istenilen kediler için daha güvenli bir ortamı onlara sunmayı gerektirdi. Şeffaf kedi filesi de bu önlemlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kedileri korumak amaçlı üretilen güvenlik filesi, balkon ve cam kenarındaki manevralardan kedinizi koruyacaktır. Açık balkon ve camları güvenli olmasını sağlamanın en iyi yollarından birisi olan şeffaf kedi filesi eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Ayrıca kullanımı da bir hayli kolay olan bu ürünü, makasla istediğiniz şekilde kesebilirsiniz. Minik, tatlı, tüy topu kedilerinize iyi bir hediye olacaktır. Bu ürünü firmamızdan temin etmek isterseniz, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Kedi filesi montajı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Transparan Kedi Filesi

Özgür ruha sahip kedileri evde tutmak bir hayli zor olmaktadır. Hem onları korumak hem de özgürlüklerini bir oda içinde sınırlamamak için transparan kedi filesi tam da aradığınız ürün olabilir. Balkonlarınızı kedi filesi ile çevirerek, hareketli kedilerimizin camdan veya balkondan dışarıya çıkmalarını, atlamalarını veya düşmelerini engellemiş olacaksınız. Kedilerin çok kullandığı ısırma, tırmıklama gibi durumlarda dayanıklı olarak üretilen bu ürünler ile güvenliği üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu özelliği de size ayrı bir rahatlama sunacaktır.

Şeffaf Kedi Filesi Nedir?

Şeffaf kedi filesi, isminden de anlaşıldığı gibi evlerimizde severek beslediğimiz şımarık dostlarımız olan kedileri, kendilerine zarar verebilecek cam kenarları, balkon kenarları gibi açık alanlardan korumak amaçlı üretilmiş sinekliğe benzeyen bir üründür. Bu ürün sayesinde, devamlı kedilerimizin arkasından korkuyla takip etmeyecek ve onlara güvenli bir ortamı vermiş olacağız. Bu ürün, cam kenarlarını balkon kapılarını ve kedinin evden atlayarak, kaçarak çıkmak isteyeceği tüm alanları kapatmaktadır. Böylece kedimiz güven çerçevesi doğrultusunda evde huzurlu bir ortamda yaşam sürecektir. Böyle bir ortam için, firmamızdan ürünü almak isterseniz bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kedi Güvenlik Ağı Montajı

Kedilerimizin güvenliği için bu işleme onay verdiğimizde, montaj işlemini yapmadan önce uygulanacak yerin ölçülerini almak gereklidir. Bundan sonra, 40.50 cm. Uzaklığı ile kancalar birbirinden geçirilerek takılmalıdır. Kancaların arasından gerdirmek için çelik halat kullanmak en iyi seçim olacaktır. Eğer çelik halatımız yoksa, kancalara başlangıç ve bitiş noktaları bağlanmalıdır. İlk bağlanması gereken yer ise başlangıç noktası olmalıdır ki, ölçüler tam ve eksiksiz olarak yerine otursun. Bu işlem bittikten sonra, diğer bağlantılarda yapılarak ürün kullanılacak duruma gelmiş demektir. Tüm bu işlemler kedimizin güvenliği için yapılmaktadır. Ürünlerin kalitesi ve cm. Uzunluğu açısından fiyat değişikliği olacaktır. Balkon kedi filesi fiyatları bu montaj türlerine göre de farklı fiyatlara sahip olabilir. Sizin de böyle bir hizmete ihtiyacınız varsa, bu konuda uzman elemanlarımız ve kaliteli malzemelerimizle firma olarak hizmet vermekteyiz. Bizlere web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Şeffaf Kedi Filesi Sağlam mı?

Yapacağımız koruma amaçlı kedi filelerinin sağlamlığını da incelemek kedileriniz için yapacağınız en büyük iyilik olacaktır. Duruma bakılırsa ve yorumlar araştırılırsa, görülüyor ki, malzeme kalitesi ile alakalı. Kullanılan malzeme ne kadar dayanıklı ve kaliteli ise, sağlamlığı da ona göre değişmektedir. Isırmayı ve tırnaklarını bilemeyi seven küçük kediler için, bu özelliklerini göz önüne alarak, şeffaf kedi filelerinin dayanıklılığına bakmak, kullananlardan fikir almak en doğrusudur. Firmamızın üretmiş olduğu şeffaf kedi fileleri ise bu araştırmaları yapmanıza gerek bırakmıyor. Son derece dayanıklı olan ve her türlü baskıyı taşıyabilen özel tasarım filelerimiz kedilere güvenli bir ortam oluşturmanızı sağlıyor. Şeffaf kedi filesi ile hem sağlam hem de kullanışlı bir uygulama yapılıyor.

Şeffaf Kedi Filesi Kullananlar

Farklı birçok insan şeffaf kedi filesi kullananlar arasında yer almaktadır. Bu uygulamalar ile kediler için uygun, güzel ortamlar oluşturulmaktadır. Güvenliğin üst seviyeye çıkarıldığı bu ortamlarda kedilerinizin rahatça dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Üretici firmamızdan daha detaylı bilgi almak isterseniz siz de hemen firmamızı arayabilirsiniz.