Afyon Apartman Boşluğu Filesi

Anasayfa / Afyon Apartman Boşluğu Filesi

Afyon Apartman Boşluğu Filesi

Profesyonel bir ekip tarafından üretilen Afyon apartman boşluğu fileleri daima müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hazırlanır. Genellikle kalabalık yapıdaki binalarda daha çok tercih edilen bu fileler düşme ve yaralanma olasılıklarını en aza indirir. İnsan sağlığına zarar vermeyecek ve TSE standartlarına uygun şekilde üretilen apartman boşluğu fileleri isteğe bağlı olarak özel ebatlarda üretilebilir. Yaşanabilecek kaza risklerini en aza indiren bu sistemde her zaman dayanıklı malzemeler kullanılır. Bu sayede filelerin kullanım ömrü daha da uzar. Üründen istenilen performansın alınabilmesi için alanında deneyimli personeller bulunduran firma ile çalışmak gerekir. Müşteri memnuniyetine önem verilmesi ve uygun fiyat politikasının benimsenmiş olması her zaman avantajlı olacaktır.

Afyon Apartman Boşluğu Filesi Kullanımı

Her binanın kullanımı için uygun olan apartman boşluğu filesi 600 kilograma kadar ağırlık taşıyabilme gücüne sahiptir. Filenin olmadığı binalarda düşme durumu yaşandığında bina sorumluları yasalar önünde suçlu olarak kabul edilir. Hem bu durumu hem de tehlike hallerini önlemek amacıyla merdiven boşluğu fileleri kullanılır. Yüksek mukavemet için 6 mm kalınlığında olan fileler daha fazla tercih edilir. Her kata monta edilecek şekilde tasarlanan bu ürünlerin montajı eksiksiz olarak yapılmalıdır. Böylece bina boşlukları daha güvenilir hale gelecektir. Doğru ürün seçebilmek için sipariş sırasında filede kullanılan ip, taşıma kapasitesi, üretim biçimi, göz aralığı ve ip kalınlığı gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Estetik bir görünüm sağlamak adına renk seçimi de isteğe bağlı olarak yapılabilir.

Afyon Apartman Boşluğu Filesi Neden Tercih Edilmeli?

Üretim şekli ve hammaddesi sebebiyle uzun yıllar boyunca kullanılabilen merdiven boşluğu fileleri düşmeye karşı test edilmiş şekilde müşterilere teslim edilir. Yangın durumlarına karşı da koruma sağlayan fileler polyamid adlı maddeden üretilir. Böylece yangının ilerlemesine engel olur. Üretilen apartman boşluğu filelerinin montajı alanında profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilir. Her bir file bina boşluğu dikkate alınarak tasarlanır. Tam ebatlar olması sayesinde montaj sonrasında sarkma olasılığı ortadan kaldırılır. Hem dayanıklı hem de yüksek taşıma kapasitesine sahip olmasından dolayı güvenlik fileleri en etkili düşme önlemi olarak da ifade edilir.