Kedi Sinekliği Nasıl Kurulur

Anasayfa / Kedi Sinekliği Nasıl Kurulur

Kedi Sinekliği Nasıl Kurulur

Kedilerin güvenliği ve sağlığı için kedi sinekliği, gönüllü hayvan severlerin vazgeçilmez isteklerinden biridir. Bu sineklikler sayesinde kedilerimizi olası tehlikeli hayvan ve kazalardan korunmasını bizlere sunmaktadır. Kurulumuna gelirsek, çıtaları çift taraflı biçime getirmeniz lazım. Çift taraflı çıtaları bant, raptiye, silikon gibi yapıştırıcı ürünlerle yapıştırabilirsiniz. Kurulumunda pencere içine yerleştirildiğinden herhangi bir itme ve kakma durumlarında düşme söz konusu değildir. Pencereyi açınca takılabilmektedir. Pencereyi kapatınca tekrar çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kullanım hali oldukça rahat ve kolay bir üründür. Bu şekilde çıkarma takma olduğundan, cam silme gibi bir duruma da gerek kalmıyor. Cam tamamen kapanmış oluyor. Kedi sinekliği nasıl yapılır sorusuna en genel cevap bu şekilde verilebilir. Ancak siz de profesyonel destek alarak daha doğru bir çözüm oluşturabilirsiniz.  Özellikle yaralanmalarla veya daha üzücü olaylarla karşılaşmamak için, kedi ve köpekler için özel dayanıklı, çelik alaşımlı tel ile donatılmış koruma sistemini seçmemiz en doğru seçim olacaktır. Üretici firma olarak özel dayanıklı koruma sistemini yapmaktayız. Kedilerinizin güvenliği bizim içinde önemlidir. Bizden hizmet almak isterseniz, web sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kedi Pencere Koruma Teli Nedir?

Hayvan sevenlerin evlerinde besledikleri tatlı şirin kediler için koruma amaçlı üretilmiş tellerdir. Pencere kenarlarına adeta bayılan bu sevimli yaratıklar için, pencere kenarında sıkışmamalarını veya düşmemeleri düşünülerek üretim sektörü halini almış ürünlerdir. 65-16 ve 62-16 cm boyutlarında olan bu koruma telleri, iki adet ızgara tellerinden oluşmaktadır. Bu güvenlik üretimleri hepsi minik dostlarımızı korumak ve sahibine daha rahat bir nefes sunmak için vardır. Bizlerde yırtılmaz kedi sinekliği üretimi yapan firma olarak, son derece kaliteli imalat yapmaktayız. Kalite standartlarını gözeten ekibimiz vardır. Bu ise ürünler ile alakalı bir sorun yaşamanızı engelleyecektir.

Cam Balkon ve Sürme Kedi Sinekliği

Cam ve balkon kedi sinekliklerinde, açılmayan ürünlerimiz olduğu gibi, açılabilen veya sürme işlemiyle kullanılan çeşitlerimizde vardır. Sürgülü kedi sinekliği olarak geçen bu ürünlerdeki çeşitliklerimiz, sizlerin istek ve arzularına göre artabilmektedir. Hangisi kullanmanıza daha rahat ve kedilerinizi korumasına daha elverişli olduğunu sizin tercihinize bırakıyoruz. Sonuç itibarıyla hepsi, evcil hayvanlarımızı zararlı durumlardan ve ölümcül kazalardan korumak için imalat edilmiştir. Bu üretimler hareketli katlanabilir özel tasarımlarıyla üretilmiş ürünlerdir. Takma çıkarma gibi durumlardan rahatsızlık duyanlar için kolay tercih seçenekleri arasındadır. Balkon kapıları, cam önleri gibi birçok alanda da tercih edilen bir seçenektir. Üretici ve yetkili firma olarak, korumaya almak istediğiniz kediniz veya çocuklarınız için sürme sinekliği tercih ederseniz sizlere hizmet kalitesi altında yardımcı olabiliriz.

Kedi Sinekliği Nasıl Takılır

Sabitlenme olarak kullanmak istediğinizde, çıtaları çift olarak, çivileme veya yapıştırma sistemiyle takabilirsiniz. Takma çıkarma sisteminde kullanmayı arzularsanız, pencere içine takıldığından, kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. Sürme sistemi tercihinizde, rahatlıkla ileri ve geri çekerek açma ve kapama yapabilirsiniz. Üretici firma olarak sizlere en iyi sinekliği sunmaktayız. Kedi sinekliği nasıl olmalı sorusuna cevap arıyorsanız ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Son teknoloji ürünlerimiz ile kedilerinizi güven altına alabilirsiniz.

Takmalı Çıkarmalı Kedi Sinekliği Yapımı

Takmalı ve çıkarmalı kedi sinekliği yapımıiçin önce kaç tane pencereye yapılacaksa hepsinin ölçümleri alınmalıdır. Çıta ve sineklik teli temin edilmeli. Zımba tabancası, yan kesici, odun testeresi cep testere de montaj için yeterli olabilir. Metre ve makas kullanılarak son haline ulaşılır. Firmamız profesyonel sineklik yapma hizmeti sunmaktadır. Dilerseniz destek alabilirsiniz.

Kedi Sinekliği ile Evcil Hayvanlarınız Güvende

Hiç şüphesiz koruyucu kedi ve evcil hayvan sinekliğini temin etmeniz, el altında baktığınız masum dostlarınızı en iyi şekilde koruyacaktır. Koruma sinekliğinin üretim amacı da budur zaten. Ev içinde, balkonda, camda daha rahatlatıcı bir yaşam sergileyecektir. Minik dostlarımızı düşünmek üretici firma olarak bizlerinde hedefidir. Web sayfamızdan ürünlerimize ve diğer tüm detaylara ulaşabilirsiniz.