Kayseri Merdiven Filesi

Anasayfa / Kayseri Merdiven Filesi

Kayseri Merdiven Filesi

Düşerek yaralanma ya da ölüm gibi olumsuz durumları önlemek ve güvenli bir ortam sağlamak amacıyla kullanılan Kayseri merdiven filesi yüksek binalarda sıklıkla kullanılır. Bu amaçla merdiven boşluklarına güvenilir bir ağ takılır. Filedeki gözenek aralıkları 3 mm ile başlamakta olup müşterinin isteğine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Filenin üretiminde naylon ve benzer dayanıklı ip malzemeler kullanılmakta olup bunlar yüksek mukavemetli olmasıyla bilinir. Aynı zamanda estetik görünümlü olacak şekilde yapılan fileler için bağlantı ve kurulum işlemleri daima alanında deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilir. Kötü hava koşulları, yırtılma, aşınma, esneme gibi durumlara karşı fileler yüksek dirence sahiptir. Bunun için montaj ve üretim öncesinde ilgili alanda gerekli incelemeler yapılır.

Kayseri Merdiven Güvenlik Filesi

Yaygın olarak kullanılan Kayseri merdiven güvenlik filesi ev, okul fark etmeksizin her türlü ortama takılabilir. İnsan sağlığına zarar vermeyen maddeler kullanılarak üretilen bu fileler TSE standartlarına uygundur. Verilen file siparişleri en kısa sürede teslim edilmekte olup tüm üretim ve montajlarda asıl amaç müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sayede merdiven boşlukları tehlikeli alanlar olmaktan çıkacaktır. Standardın haricinde özel üretimler de yapılma imkanı vardır. Bundan yararlanabilmek için üretici firma ile iletişime geçmek gerekir. Talep üzerine filenin yapılacağı yerde detaylı inceleme gerçekleştirilir ve uygun ölçülerde güvenlik filesi yapılır. Yüksek katlı olması sebebiyle alışveriş merkezlerinde de bu filelerin fazlaca kullanılır.

Kayseri Merdiven Boşluğu Filesi Özellikleri

Toplu alanları daha güvenli hale getiren Kayseri merdiven boşluğu filesi hem yetişkinleri hem de çocukları koruma altına alır. Kullanım aşamasını daha kolay hale getirmek adına filenin güvenilir ve hızlı bir şekilde temin edilebilmesi önemlidir. Merdivenlerin haricinde balkon, bahçe ve daha pek çok alanda kullanılabilen bu fileler kısa sürede yüksek verimlilik sunar. Kaza oranını en aza indiren fileler genel yapılanmanın desteklenmesini sağlar. Günümüzde ihtiyari gibi görünse de aslında zorunluluk olan bu fileler kurum ve kuruluşlar tarafından da tercih edilir. Tüm alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi adına montaj ekipmanlarının sorunsuz bir şekilde temin edilmesi önemlidir.

Kayseri Merdiven Filesi Montajı

Etkili sonuçların elde edilebilmesi için merdiven filesi montajı eksiksiz olarak yapılmalıdır. Kullanılan iplik, renk, ip kalınlığı, üretim biçimi, göz aralığı ve taşıma kapasitesi dikkate alınarak yapılan tasarımlar doğru şekilde monte edildiğinde file koruyucu olacaktır. Filelerde düğümsüz makine ağı ve düğümlü el örgüsü olmak üzere iki farklı üretim şekli vardır. Dolayısıyla montajı yapacak olan ekibin file türleri ile ilgili bilgi sahibi olması ve montajı en uygun şekilde yapması önemlidir. Her müşteriye özel çözümler sunulmakta olup böylece mekanlarda uzun vadeli bir önlem alınmış olacaktır. Sunulan profesyonel iş güvenliği filesi uygulamalarının hepsinde montaj fiyatlara dahildir. Bu kapsamda tüm fiyatlar ekonomik olarak belirlenir.