Ankara Bina Boşluğu Güvenlik Filesi

Anasayfa / Ankara Bina Boşluğu Güvenlik Filesi

Ankara Bina Boşluğu Güvenlik Filesi

Yaşam alanlarını daha güvenli hale getiren Ankara bina boşluğu güvenlik fileleri düşme olasılıklarını ortadan kaldırır. Her türlü tehlike arz eden boşlukların kapatılmasında son derece etkili olan bu fileler evlerin haricinde okullarda ve işyerlerinde de kullanılır. Hem yetişkinlerin hem de çocukların kaza yaşamalarına engel olan fileler yapılan düzenlemelerle birlikte neredeyse her apartmanda bulunur. Koruyuculuğu yüksek olan malzemelerden üretilen bu filelerin 600 kilograma kadar dayanma gücü vardır. Bu sayede filenin ortalama kullanım ömrü on yıla kadar çıkmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını doğrudan karşılayacak şekilde üretilen güvenlik fileleri kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Bu sayede her apartmana uyum sağlar ve kullanıldığı ortamı daha güvenli kılar.

Ankara Bina Boşluğu Güvenlik Filesi Özellikleri Nelerdir?

Maksimum kalite ile üretilen bina boşluğu fileleri insan sağlığını önemseyen bir anlayışın ürünüdür. Üretim ve montaj süreci profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilir. Güvenilir hizmet ve müşteri memnuniyeti daima öncelikli hedefler arasında yer alır. Üretim ya da montaj fark etmeksizin tüm süreçle ilgili 7 gün 24 saat firma müşteri hizmetlerinden kesintisiz destek alınabilir. İsteğe bağlı olarak özel üretilebilen güvenlik fileleri çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilir. Merdiven boşluklarına insanların hareketlerini kısıtlamayacak şekilde yerleştirilen fileler iş sağlığı ve güvenliği açısından da önemlidir. Burada asıl amaç yüksekten düşme sebebiyle meydana gelebilecek yaralanma ve ölümlerin önlenmesidir.

Ankara Bina Boşluğu Güvenlik Filesi Üretimi

Amacına uygun şekilde bina boşluğu güvenlik filesi üretimi için file aralıkları 4 mm ile 10 mm arasında belirlenir. Aynı zamanda yeterli düzeyde esnekliğe sahip olan fileler herhangi bir düşme halinde daha ciddi sorunlar yaşanmasını önler. Bina boşluklarına isteğe bağlı olarak dikey ya da yatay konumda yerleştirilebilen bu ürünlerin montajı alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Özellikle filelerin bağlantı noktaları insanların erişemeyeceği ya da zarar veremeyeceği yerlere koyulur. Bu sayede bina boşluğu fileleri daha güvenli hale gelir. Yapılacak olan filenin fiyatları ise boşluğun ebatlarına ve filenin özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. En uygun fiyatlar için firma ile iletişime geçilebilir.