File İmalatı Yapan Firmalar

Anasayfa / File İmalatı Yapan Firmalar

File İmalatı Yapan Firmalar

Günlük hayatta kullandığınız ve yaşamın her alanında gördüğünüz güvenlik filesi, balkon filesi, merdiven filesi, kedi filesi gibi file çeşitlerinin tamamı profesyonel firmalar tarafından üretilmektedir. TSE standartlarına göre üretilen fileler aynı zamanda kullanım amacına göre farklı özelliklere sahiptir. Merdiven boşlukları, balkonlar, yüksek tavanlı alışveriş merkezleri, kedi ve köpek gibi hayvanlara karşı önlem amacı ile kullanılan güvenlik filesi gibi file çeşitlerinin tamamını ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Ankara bölgesinde file ihtiyacınız olması halinde Ankara file imalatı yapan fimalar ile doğrudan irtibata geçebileceğiniz sitemiziz ziyaret edebilirsiniz.

File İmalatı Nasıl Yapılır?

Evlerinizde, iş yerlerinizde, spor tesislerinde kullandığınız fileler nasıl üretiliyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Kullanım alanlarına ve ihtiyaç durumuna göre farklı kalınlıklarda ve farklı göz genişliklerinde file imalatı nasıl yapılır? Hayatın her alanında kullanılan fileler iki farklı yöntem ile üretilmektedir. Makineler kullanılarak makine örgüsü file imalatı ve el örgüsü file imalatı şeklinde iki farklı yöntem ile file imalatı yapılmaktadır. Günümüzde üretilen gilelerin tamamına yakını makine örgüsü olarak üretilmektedir. Makineler ile daha hızlı ve istenilen özelliklerde fileler daha sağlıklı bir şekilde üretilmektedir.

Güvenlik Filesi Ne İşe Yarar?

Makine örgüsü ile yapılan fileler öncelikle güvenlik amaçlı olarak kullanılmaktadır. Güvenlik filesi ne işe yarar veya güvenlik filesi hangi alanlarda kullanılır sorularına şu şekilde cevap verilebilir.

♦ Güvenlik filesi; yüksek binalarda veya inşaat alanlarında çalışan kişilerin yüksekten düşmesini önlemek amacı ile kullanılır.

♦ İş sağlığı ve işçi güvenliğini sağlamak amacı ile güvenlik filesi kullanılır.

♦ Merdiven boşlukları, asansör kuyusu boşlukları, yüksek alanlarda yer alan açık çalışma alanlarını korumak amacı ile güvenlik filesi kullanılır.

♦ Çok katlı alışveriş merkezlerinde kat arası boşluklarda insanların düşmesini önlemek için güvenlik filesi kullanılır.

Güvenlik Filesi Çeşitleri

İnsanların ve hayvanların zarar görmesini önlemek amacı ile kullanılan güvenlik filesi kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır. Kullanı yerine veya kullanım amacına göre güvenlik filesi çeşitleri şu şekildedir:

♦ İnşaat güvenlik ağı filesi,

♦ İnşaat dış cephe güvenlik filesi,

♦ Kuş önleme filesi,

♦ Kedi önleme filesi,

♦ Dekoratif amaçlı güvenlik filesi,

♦ Balkon güvenlik filesi,

♦ Saha güvenlik filesi,

♦ Galeri boşluğu koruma güvenlik filesi,

♦ Koruma ağı güvenlik filesi,

♦ Merdiven boşluğu güvenlik filesi,

Gibi farklı güvenlik filesi modelleri içinden ihtiyacınıza yönelik olanı ekonomik fiyatlar ile tedarik etmek için sitemiziz ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Ağı Fiyatları Ne Kadar?

Güvenlik filesi tedarik etmek istediğinizde aklınıza fiyat sorusu gelecektir. Güvenlik ağı ne kadar, güvenlik ağı metrekare fiyatı ne kadar gibi sorularınıza geniş bir fiyat yelpazesi ile cevap verilebilir. Güvenlik ağının genişliğine, file göz aralık ölçüsüne, kullanılan ipin kalınlığına ve türüne göre farklı fiyatalara satılan güvenlik ağı için fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

♦ Balkon koruma güvenlik ağı 3*3 cm göz ölçüsü metre fiyatı

♦ Kuş filesi 3*2 metre ölçülerinde güvenlik ağı fiyatı

♦ Kediler için güvenlik ağı 2*8 metre fiyatı

Güvenlik ağı montajı nasıl yapılır ?

Güvenlik ağı almak istediğinizde aklınıza gelen ilk soru güvenlik ağı montajı nasıl yapılır, sorusudur. Güvenlik ağı montajı profesyonellik gerektiren ve doğru teknikler ile yapılmadığında risk oranı yüksek olan bir işlemdir. Güvenlik ağı aldığınızda evinize gelen montaj ekibi ağın çevresinde yer alan askı aparatları için ağı gereceğiniz alana askı çubukları monte eder. Monte edilen askı çubuklarına güvenlik ağı monte edilerek size teslim edilir.