Okul Güvenlik Fileleri Fiyatları

Anasayfa / Okul Güvenlik Fileleri Fiyatları

Okul Güvenlik Fileleri Fiyatları

Anaokulu, ilkokullar, ortaokullar, liseler gibi eğitim kurumları çok katlı ve yüksek binalarda eğitimler vermektedir. Öğrenci sayısının çok fazla olduğu bu eğitim kurumlarında galeri boşlukları, teras boşlukları, merdiven boşlukları, asansör boşlukları gibi hayati tehlike oluşturacak alanlarda düşmeleri önlemek amacı ile okul güvenlik filesi kullanılması hayat kurtarmaktadır. Okul güvenlik filesi üretimi yapan firmalar TSE standartlarına uygun olarak fileler üretmektedir. Düşme testleri ve mukavemet testleri yapılmış olan güvenlik fileleri öğrencileri ve öğretmenleri korumaktadır. Okul güvenlik filesi fiyatları kullanım alanına ve kullanılacak file türlerine göre farklılık gösteriyor. Okul merdiven güvenlik filesi fiyatları metre başına 25 - 80 TL arasında değişmektedir. Okul kat boşluğu güvenlik filesi fiyatları kullanılan ip türüne ve file genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Standart özelliklere sahip maksimum güvenlik testelerinden başarı ile geçmiş olan okul güvenlik filesi çeşitleri çok ekonomik fiaytlar ile sitemizde sizlere sunuluyor. Okulunuzda osrumlu olduğunuz güvenlik tedbirlerini maksimum düzeyde sağlamak için doğru güvenlik fileleri satın almanız çok önemlidir.

Okullarda Okul Güvenlik Filesi Zorunlu Mu?

Güvenlik fileleri ekonomik fiyatlar ile satın alabileceğiniz ve insanları koruyabileceğiniz bir güvenlik önlemidir. Okullarda öğrencilerin korunması hem yasal bir sorumluluktur hem de vicdani bir görevdir. Bu nedenle okullarda okul güvenlik filesi zorunlu mu sorusunun cevabı evettir. Okul yöneticileri yüksekten düşmeleri önleyecek tedbirleri almakla sorumludur. En ekonomik ve güvenliği maksimum düzeyde sağlayacak olan fileler okullarda kullanılmaktadır. Farklı güvenlik tedbirleri almak istediğinizde maliyetiniz 3 - 4 kat artacaktır. Bu nedenle ekonomik bir güvenlik tedbiri olan güvenlik filesi okullarda kullanılmalıdır.

Okul Merdiven Güvenlik Filesi Görüntüyü Bozar Mı?

Okullarda yer alan merdiven boşlukları öğrenciler için büyük risk oluşturmaktadır. Güvenlik riskini ortadan kaldırmak için kullanılan okul merdiven güvenlik filesi için akıllarda okul merdiven güvenlik filesi görüntüyü bozar mı sorusu yer alıyor. Güvenlik fileler oldukça estetik bir görüntüye sahip olan, kullanıldıkları yer estetik açıdan katkı veren file türleridir. İstediğiniz renklerde tedarik edebileceğiniz güvenlik fileleri merdiven boşluğunu ortadan kaldıran ve şık görünümü ile daha dekoratif merdivenlere sahip olmanızı sağlayan ürünlerdir. Herhangi bir şekilde görüntüyü bozmayan güvenlik fileler birçok okulda okul içinde ve okul dışında kullanılmaktadır.

Okul Filesi Güvenlik Çeşitleri

Okullarda kullanılan güvenlik fileleri farklı özelliklere sahip olduğu için çeşitlere ayrılmaktadır. Okul güvenlik filesi çeşitleri;

  • Merdiven filesi,
  • Kat boşluğu filesi,
  • Dış çevre güvenlik filesi,
  • Teras ve balkon güvenlik filesi olarak farklı sınıflara ayrılmaktadır.

Kullanılan okul güvenlik filesi çeşitleri göz aralıklarına, kullanılan polyamid ip türüne ve örgü tekniğine göre taşıma ve çekme mukavemetlerine sahiptir. Filenin gerileceği alanın genişliğine ve maksimum taşıma yüküne göre çok sayıda okul güvenlik file çeşidi bulunmaktadır. Tüm file türlerine sitemizde ulaşabilir, inceleyebilir ve file hakkında fikir edinebilirsiniz.

Okul Güvenlik Filesi Fiyatları Ne Kadar?

Okul içinde kullanmak istediğiniz güvenlik fileleri kullanım amacı ve göz aralıklarına göre farklı fiyatlara sahiptir. File satın almadan önce okul güvenlik filesi fiyatları ne kadar sorusu aklınıza gelebilir. Merdiven ve asansör kuyusu güvenliği için kullanacağınız file fiyatları 15 - 90 TL arasında değişirken, galeri boşluğu ve dış güvenlik fileleri daha yüksek taşıma özelliğine sahip olduğu için fiyatları da 45 - 125 TL arasında değişmektedir. TSE standartlarına uygun olarak üretilmiş kaliteli ve yüksek güvenlikli okul güvenlik filelerini en ekonomik fiyatlar ile sitemizden tedarik edebilir, okulunuz için maksimum düzeyde güvenliği minimum bütçeler ile sağlayabilirsiniz.